Ferizli İhsan Eratik Anaokulu Öğrencilerinden Resim Sergisi

Ferizli İhsan Eratik Anaokulu öğrencilerinin resim ve elişi etkinlikleri çerçevesinde yıl boyunca hazırladıkları eserleri sergilendi. Öğrencilerin 1 yıl boyunca çizdikleri resim ve tasarımlar protokol üyeleri ile veliler tarafından büyük ilgi gördü ve beğenildi.

Ferizli İhsan Eratik Anaokulu Öğrencilerinden Resim Sergisi
banner3

Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan resim ve elişi sergisinin açılışı, Kaymakam Hakan Yavuz Erdoğan ve Belediye Başkanı Ahmet Soğuk tarafından yapıldı.

Sergi açılışına İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve Tüm ilçe protokolü ile Siyasi Parti İlçe Başkanları, Meclis üyeleri, STK Temsilcileri, okul öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Açılışta konuşan İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan başarılı çalışmalardan dolayı öğrencilere ile desteklerinden dolayı öğretmen ve velilere teşekkür etti.

Minik öğrencilerin hazırlamış olduğu el emeği göz nuru çalışmalardan ayrı bir gurur duyduğunu belirten Başkan Soğuk etkinlikte emeği geçenleri kutlayarak velilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti

Açılışa katılan misafirler resim sergisini gezerek, minik öğrencilerin hazırladığı eserleri incelediler.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 09:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER