banner28

FERİZLİ'DE KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR

Meteoroloji müdürlüğünün kar yağışı uyarısı ile teyakkuza geçen Ferizli Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, dün geceden itibaren kar yağışının etkisini iyice arttırmasıyla, ilçe genelinde yolları açık tutmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

FERİZLİ'DE KARLA MÜCADELE DEVAM EDİYOR
banner3

 

İlçeyi etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle Ferizli Belediyesi karla mücadele ekipleri, büyükşehir belediyesi ekipleriyle birlikte koordineli çalışmalarını sürdürüyorlar.

Ekipler başlayan yoğun kar yağışı öncesi tüm önlemlerini almıştı. Kar yağışıyla birlikte çalışmalarını hızlandırdılar. Yaptıkları müdahalelerle ilçe genelindeki yolları sürekli açık tutuyorlar.

Diğer yandan ise tehlike arz eden noktalarda tuzlama çalışmaları yapılırken, bir yandan da kar kürüme çalışması yapılıyor. Yoğun kış şartlarında devam eden hummalı çalışmalar ilçedeki hayatı kolaylaştırıyor. Ekiplerin bu gayreti vatandaşlardan takdir alıyor.

Konuya ilişkin Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, ‘’Belediye ekiplerimizin ara vermeden, özverili çalışmaları neticesinde tüm mahallelerimizde ulaşım kolaylıkla ve güven içerisinde sağlanmaktadır. Yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı ekiplerimize teşekkür ediyorum,’’ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER