banner28

Ferizli'de Camiler Pırıl Pırıl Oldu

Sağlıklı, yaşanılabilir bir ilçe için temizlik çalışmalarına titizlik gösteren Ferizli Belediyesi, bu yılda ramazan ayı öncesi ilçe merkezi ve tüm mahallerde ki camilerde temizlik çalışmaları yaptı.

Ferizli'de Camiler Pırıl Pırıl Oldu
banner3

Önce camilerin halılarını özel makineler ile yıkayan temizlik ekibi; ardından da mihrap, minber, vaaz kürsüsü, kütüphane, müezzin mahfili gibi kısımları temizlediler.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ’un talimatları ile yapılan cami temizlik çalışmaları vatandaşlar tarafından da takdir edildi. Başkan Soğuk ’un hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, "belediyemiz her ramazan ayı camilerimizi temizliyor. Her köşesini pırıl pırıl yapıyorlar. Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederiz. Belediyemizin diğer çalışmalarından da memnunuz" ifadelerinde bulundular.

İbadethanelerin temizliğine özel önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Ahmet Soğuk "dinimiz temizliğe büyük önem vermiştir. İbadethanelerimizin sürekli temiz olması gerekir. Bu bilinçle 24 mahallemizin tüm camilerinde temizlik çalışması yaptık. Temizlik işleri ekiplerimiz gece gündüz özverili şekilde çalıştılar. Bu hizmet her yıl yapılmakta olup, camilerimizi temizleyerek ve halılarını yıkayarak ramazana hazır hale getirdik. Halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortamda ibadet etmeleri için gayret ediyoruz. Tüm vatandaşlarımızın sağlıklı, mutlu, huzurlu bir şekilde Ramazan Ayı’nı eda etmelerini Yüce Allah’tan diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER