banner28

Ferizli Belediyesi'nde İmar Barışı Bilgilendirme Masası Kuruldu

Ferizli Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesinde 6 Haziran 2018 Tarihi’nde yürürlüğe giren İmar Barışı hakkında vatandaşlara yardımcı olmak ve işlerini kolaylaştırmak amacıyla İmar Barışı Bilgilendirme masası kuruldu.

Ferizli Belediyesi'nde İmar Barışı Bilgilendirme Masası Kuruldu
banner3

Sabahın erken saatlerinden itibaren belediyeye gelen vatandaşlar İmar Barışı bilgilendirme masasına yoğun ilgi gösteriyorlar. Teknik personel imar barışından yararlanacak vatandaşlara yardımcı oluyor. İşlerinde kolaylık sağlamak amacı ile bilgilendirme yapıyor. Vatandaşlar İmar Barışı hakkında merak ettiklerini ekibe kolayca sorarak bilgi alıyor. Bu sayede vatandaşların izleyecekleri yol haritaları da kolaylaştırılmış oluyor.

Belediye Başkanı Ahmet Soğuk “İmar Barışı Masası ile vatandaşlarımıza kolaylık getirdik ve yardımcı oluyoruz. Vatandaşlarımız gelerek İmar Barışı hakkında merak ettiklerini öğrenebilirler. 31 Ekim 2018 tarihinde sona erecek. O zamana kadar barış masası halkımıza hizmet vermeye devam edecektir. Teknik ekibimiz, gerekli yardımı ve bilgilendirmeyi yapacaktır. İmar Barışı’nın ülkemiz ve ilçemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER