banner28

FERİZLİ BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ferizli Belediye Meclisi Mart ayı toplantısı Belediye Başkanı Ahmet Soğuk başkanlığında Ferizli Belediye Meclis Salonu´nda yapıldı.

FERİZLİ BELEDİYESİ MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI
banner3

Tek gündemebir gündem maddesi daha ilave edildi. İki gündem oylanarak karara bağlandı. Toplantıda ele alınan gündem maddelerinin ikisi deimar komisyonuna havale edildi.

 

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nün02.03.2017 gün ve 417 sayılı ‘’İnönü, Kemalpaşa, Devlet ve İstiklal Mahallelerinde uygulamada bulunan 1/1000 Ölçekli Revizyon İmar Planında yenileme yapılması’’ teklifigörüşülerek karara bağlandı.

 

Ek gündem olarak ilave edilen Ferizli Belediyesi tarafından Estetik ve Sanat Kurulu Kurulması ve Kurul Çalışma Yönetmeliği çıkarılması talebi görüşülerek karara bağlandı.

 

Görüşülen iki gündem de oybirliği ile imar komisyonuna havale edildi.

 

Meclis Gündeminin ardından Belediye Başkanı Ahmet SoğukReferandum çalışmalarına değinerek, ‘’Ülkemiz önümüzdeki günlerde bir referanduma gidecek.Bu doğrultuda ülkemizde ve ilçemizde referanduma yönelik çalışmalar başladı. Birbirimizi kırmadığımız, fikirlere saygı duyduğumuz, demokratik bir referandum çalışması olmasını diliyorum. Güçlü ve istikrarlı bir Ferizli ve Türkiye için bizim kararımız Evet. İstikrarsızlık, siyasi çatışma, koalisyon hükümetleri dönemi, Cumhurbaşkanlığı sistemi ile bitecek. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu. 

 

Meclis oturumu dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER