Ferizli Belediyesi Eski Borçları Ödüyor

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, önceki yıllarda belediyeden ayrılarak kurum değiştiren belediye personelleri ve emekliye ayrılan personeli için hafta sonu Ferizli Çamlık Aile Çay Bahçesinde kahvaltı programı düzenledi.

Ferizli Belediyesi Eski Borçları Ödüyor
banner3

Belediye Başkanı Soğuk, davetlilerin katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Soğuk, belediye olarak önemli hizmetlere imza attıklarını ve bundan sonraki süreçlerde de güzel çalışmalarda bulunacağını kaydetti.

Başkan Soğuk konuşmasında ''Belediyemizde görev yapan ve emekli olmuş fakat önceki yönetimler tarafından maaşları ödenmeyen ya da eksik ödenen personelimizin haklarını kendilerine ödemeye başladık. Halkımıza hizmet vermiş ama emeğinin karşılığını alamamış personelimizi ve emekli olmuş personelimizi bizler unutmadık. Allah bu maaşları ödemeyi bize nasip etti. Emekli, İşçi ve memur çalışanlarıma hiçbir borcumuz kalmayacak. Bu son alacaklar da benim dönemime ait değildi. Biz her zaman samimi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Niyetimiz iyi idi bu niyetimize kavuşmuş olduk. 'İnsanların en iyisi insanlara hizmet edendir' sözüne hep layık olmaya çalıştık. Bizler sizlere hizmet etmeye geldik. Ezbere çalışmadık. Yönetime geldiğimiz günden itibaren ne söz vermişsek her zaman bu sözlerimizin arkasında olduk. Şu an Belediyemizdeki çalışan personelimiz olsun, emeklimiz olsun ya da başka kurumlara geçmiş personelimizin maaş alacakları ve neyi hak etmişlerse bu hakların hepsini onlara maddi manevi iade ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Belediyecilikte devamlılık esastır. Bizden önceki yönetimlerin durumlarını bahane ederek halkımıza hizmet veren personelimizin zayi olan haklarını unutmadık. Allah nasip etti bizler de vesile olduk.'' Dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER