Ferizli 30 Ağustos'u Törenle Kutladı

Ferizli’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü, Atatürk Anıtı önü, Kaymakamlık makamı ve okunan şiirlerle gerçekleştirilen törenlerle kutlandı. Son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle, 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı çerçevesinde herhangi bir eğlence programı yapılmadı.

Ferizli 30 Ağustos'u Törenle Kutladı
banner3

Kutlama programı kapsamında ilk olarak Ferizli İlçe Kaymakamlığı Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen törene, İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Garnizon komutanı Ahmet Tanrısevdi, İlçe Emniyet Amiri Murat Köksal, Ferizli ilçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Sevinç, Siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, polis ve askeri erkân, öğretim üyeleri,  öğrenciler ve vatandaşlarımız katıldı.

 

 

Ferizli İlçe Kaymakamı Hakan Yavuz Erdoğan, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ve Garnizon Komutanı Ahmet Tanrısevdi’nin Atatürk Anıtına çelenk sunmasıyla başlayan tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından günün anlam ve önemine ilişkin okunan şiirlerle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2015, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER