banner28

Fen İşleri Ekipleri Güzel Havaları İyi Değerlendiriyor

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri havaların çalışmalara elverişli olması ile aralıksız çalışmalarına devam ediyor.

Fen İşleri Ekipleri Güzel Havaları İyi Değerlendiriyor
banner3

Son yıların en sıcak Şubat ayının yaşanması ile kış aylarında çalışmaları olumlu yönde etkiledi. Geçtiğimiz senelere kıyasla bu yıl Şubat ayında sıcak havaların yaşanması ilçemizi olumlu yönde etkilerken Akyazı Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin de çalışmalarına olanak sağladı.

İlçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam eden Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, işlerin önemine göre yapılan program dahilinde çalışmalarına devam ediyor. Batakköy mahallesinde gerekli olan yerlere,  ara sokaklara ve tarla yolarına malzeme serimi yapıldı.  Kazancı mahallesinde Şeh köyü bağlantı yolunda bozulan yola gerekli temizlemeler yapılarak malzeme serimi yapıldı. Aynı şekilde Yuvalak mahallesinde bozuk olan ara sokak ve tarla yollarına gerekli temizlemeler yapılarak malzeme serimi yapıldı. Altındere mahallesinde heyelanda 1 metrelik yol çökmesine gerekli önlemleri alınarak tadilat işleri yapılmaya başlandı. Türkormanköy mahallesinde 2 km kanal temizleme ve yeni kanalların açılma işlemleri yapıldı. Vakıf mahallesinde merkez okulun önünde su birikmelerine ve çamurları önlemek amacıyla malzeme serimi yapıldı.

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri vatandaşlar, muhtarlar ve kendilerinin tespit ettikleri yerlere anında müdahale etmeye devam ediyor. Vatandaşlarımız isteklerini 7/24 hizmet veren Akyazı Belediyesi Çözüm Masası hattı 444 90 54 nolu numarayı arayarak istek ve şikayetlerini iletebilirler.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2016, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER