banner28

EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

İlimizin ve Karapürçek  ilçemizin sevilen Gazetecilerinden Ali İhsan Tarım oğlu Hakan Tarım geçtiğimiz akşam Teketaban Mahallesinden sevilen ailelerinden Levent  ve Esma çiftinin güzelliler güzeli kızları Edanur ile evliliğe ilk adımı attı.

EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR
banner3

Karapürçek ilçesinde  bulunan Sultan Sarayı düğün solonunda gerçekleştirilen nişan törenine genç çiftin aile yakınları katılırken, aile büyükleri genç çifte mutluluk temennilerini dile getirdi.

Genç çiftin mutluluğu gözlerden kaçmadı

Ali ihsan ve Aynur çiftinin yakışıklı oğulları Hakan Tarım ile Levent  Küçük  ve Esma  çiftinin biricik kızları Eda Nur  geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen nişan törenlerinde güzellikleri ve heyecanları ile herkesi büyüledi. Genç çiftin yüzüklerini gelinin babası Levent Küçük ile Damadın Babası Ali İhsan Tarım taktı. Aile büyükleri ömür boyu mutluluklar temennisini dile getirirken, genç çiftin heyecanı gözlerden kaçmadı. Çok sayıda davetlilerin katıldığı nişanda güzel bir ortamda geçti. Bir açıklama yapan damat babası Ali İhsan Tarım; "Bizleri bu mutlu akşamda yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER