banner28

Erenlerde Kentsel Dönüşüm Tüm Hızıyla Sürüyor

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Anadolu Ajansı temsilcilerine özel olarak vermiş olduğu röportajda Kentsel Dönüşümde gelinen son nokta ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erenlerde Kentsel Dönüşüm Tüm Hızıyla Sürüyor
banner3

Birinci Etap bitti, ikinci etap 2017 sonunda hazır

Birinci Etap olarak 280 konut + iki iş yerinin yapımının tamamlanmış ve mülkiyet sahiplerinin oturmasına hazır hale getirildiğini belirten Başkan Öztürk, İkinci Etap olarak 144 adet dubleks ve tripleks konutların yapımına başlanmış olduğunu ve şu anda kaba inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini 2017 yılı sonu itibari ile 2. Etap konutların da bitmiş olacağını ifade etti. İkinci etap konutlarının incelenmesi sırasında yapmış olduğu açıklamada Başkan Öztürk; “Buranın farklı bir özelliği var. Dubleks ve tripleks inşa edilecek olan konutlarda her binanın girişi tek kapıdan olacak ve Sakarya’ya gelecek olan yeni Üniversite bu konutların karşısına yapılacak. Şimdiden tüm Erenler ve Sakarya’mıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Başkan Öztürk Kentsel Dönüşümde Hedefini Açıkladı

Kentsel Dönüşümde ki hedefi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Erenlerde bu Kentsel Dönüşüm Projesi sonuna kadar devam edecek. Öncelikli olarak bu 666 dönümü bitirmek ve sonrasında ise en büyük ideallerimden bir tanesi de küçük sanayi sitelerinin çoğunluğu Erenlerde. Bunlarla ilgili bir görüşme yapmamız gerekiyor. O bölgelere de girmek istiyorum” dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2017, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER