ERENLER YAŞAM MERKEZİ İLE RENKLENECEK

Yeni yıl ile birlikte inşaatına başlanması planlanan yaşam merkezi projesi ile ilgili bilgi veren Başkan Öztürk, “Spor, eğlence ve dinlenme açısından cazibe merkezi haline geleceğine inandığımız yaşam merkezi projesi ile Erenlerlilere sağlıklı yaşamın anahtarını vereceğiz.” dedi.

ERENLER YAŞAM MERKEZİ İLE RENKLENECEK
banner3

Erenler Belediyesinin birbirinden önemli projeleri arasında yer alan yaşam merkezi, 2016 yılında vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Erenler Belediyesinin 50. Yılda 50 proje vaatleri arasında yer alan yaşam merkezi, içinde barındırdığı sentetik buz pisti, squash, hamamlar, masaj salojnu, yüzme havuzu, fitness salonları, çocuk eğlence alanları, bowling salonu, kafeterya ve tenis kortu gibi alanları ile Erenlerli vatandaşlar için cazibe merkezi haline gelecek.

 

“Sağlıklı Yaşamın Anahtarını Vereceğiz”

Ocak ayında inşaatına başlanması planlanan yaşam merkezi ile ilgili bilgi veren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Yaklaşık 10bin metrekare alana inşa edilecek olan yaşam merkezinin yapımına ocak ayında başlamayı planlıyoruz. İçerisinde yüzme havuzundan sentetik buz pistine kadar türlü alanı barındıracak olan proje ile Erenlerlilere sağlıklı yaşamın anahtarını vereceğiz.  Belediyemizin çalışmaları doğrultusunda yaşam merkezi binasını 2016 yılında tamamlayarak hizmete açmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Başkan Öztürk açıklamasında, Erenler Mahallesi, Şehit İlhan Aras Caddesi 1113 Sokakta yapımına başlanacak olan yaşam merkezi ihalesinin de önümüzdeki haftalarda gerçekleşeceğini bildirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER