'Erenler Sakarya'nın Parlayan İlçesi Olacak'

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü ziyaret etti.

'Erenler Sakarya'nın Parlayan İlçesi Olacak'
banner3

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “10 yıllık süreçte ilçemizin gelişim ve değişimi için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Şehrin rüya projesi Sakaryapark’ı hizmete sunduk. Ulaşımda Yavuz Selim Caddesi, Murat Soğancıoğlu ve Evliya Çelebi Bulvarı gibi duble yolları ilçemize kazandırdık. Erenler’in içmesuyu ve yağmursuyu altyapısını garanti altına alacak çalışmalara imza attık. İlçe belediyemizin çalışmalarıyla da Erenler gelecekte şehrimizin parlayan bir ilçesi olacak” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti. İkili buluşmada ilçede gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirirken; 10 yıllık süreçte yakalanan uyum ve birlikteliğin güzel sonuçlar oluşturduğu ifade edildi. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Başkan Zeki Toçoğlu’na Erenler’e sunduğu hizmetler dolayısıyla teşekkür ederek, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Sakarya’dan bir kez daha başarıyla ayrılacağını dile getirdi.

 

Çalışmalar uyumun eseri

Erenler’in şehrin önemli adreslerinden biri olduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “10 yıllık süreçte ilçemizin gelişim ve değişimi için önemli çalışmalar gerçekleştirdik. İlçe belediyemizle yakaladığımız uyum neticesinde dev yatırımlar inşa ettik. Şehrin rüya projesi Sakaryapark’ı kullanıma sunduk. Ulaşımda Yavuz Selim Caddesi, Murat Soğancıoğlu ve Evliya Çelebi Bulvarı gibi duble yolları ilçemize kazandırdık. Erenler’in içmesuyu ve yağmursuyu altyapısını garanti altına alacak çalışmalara imza attık. TOPÇA’da Katlı Kavşak projemiz devam ediyor. Grup yollarımızı yeni yüzlerine kavuşturduk. İlçe belediyemizin çalışmalarıyla da Erenler gelecekte şehrimizin parlayan bir ilçesi olacak” dedi.

 

Seçimlerden başarıyla ayrılacağız

Yeni bir seçim sürecinde olduklarını dile getirerek sözlerini tamamlayan Başkan Toçoğlu, Sakarya’da AK Parti’nin sandıklardan yine başarıyla çıkacağını belirtti. Toçoğlu, “Sakarya her seçimde üzerine düşeni yapmış, partimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza güçlü bir destek sunmuştur. Şimdi ülkemizin, şehirlerimizin geleceği için önemli bir seçim arefesindeyiz. İnşallah başarılı sonuçların ardından hizmet ve yatırımlar kaldığı yerden devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 15:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER