Erenler'in Geleceği İçin Omuz Omuza Çalışıyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nu ağırlayan Başkan Öztürk, “ilçemizde gerçekleşen her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütüyoruz” dedi.

Erenler'in Geleceği İçin Omuz Omuza Çalışıyoruz
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Toçoğlu ve Öztürk ilçede devam eden çalışmalar hakkında istişarelerde bulunarak yeni proje ve yatırımlar üzerine konuştular.

 

“Birlikte Hareket Etmeye Devam Edeceğiz”

Erenler Belediyesinin sürdürdüğü ilçe halkının ve şehrin geleceğini düşünen çalışmaları takdir ettiğini belirten Başkan Toçoğlu  “Erenler’de çevre, doğa ve şehrin geleceğine yönelik başarılı projelere imza atılıyor. Vatandaşlarımızın yararına olacak ne varsa bunları gözeterek ilçe belediyelerimizle koordineli hareket ediyoruz. Temel hedefimiz Sakarya’nın huzur ve mutluluğudur Bu ortak düşünce ile birlikte hareket etmeye devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.

 

Toçoğlu’na Teşekkür

Toçoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk, ‘‘Ortak düşünce ile hareketle amacımız Erenler’imiz ve Sakarya’mızın geleceği için en iyisini ortaya koymaktır.  Bu doğrultuda ilçemizde gerçekleşen her türlü yatırım ve çalışmaları Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte omuz omuza istişare ederek yürütüyoruz. Bu anlamda Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyorum” diyerek ziyaretlerinden dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER