Erenler İlçe Sağlık Müdürlüğü Yeni Binasına Kavuştu

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, yeni yapılan binasına taşınan İlçe Sağlık Müdürlüğüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Erenler İlçe Sağlık Müdürlüğü Yeni Binasına Kavuştu
banner3

Yeni ve Modern Bir Bina

Erenler Caddesi üzerinde bulunan eski İlçe Sağlık Müdürlüğü binası yıkılıp yerine yeni ve modern bir bina inşa edildi. İlçe halkı ve personel için daha verimli ferah bir ortama kavuşturulan yeni sağlık hizmet binasını ziyaret eden Başkan Öztürk ve İlçe Kaymakamı Karabulut, bina da hizmet veren sağlık müdürlüğü, aile sağlığı hizmetleri birimi ve 112 acil servis hizmet birimlerini gezerek İlçe Sağlık Müdür Vekili Uzm. Dr. Sevda Gürsel’den yeni bina ve hizmetler hakkında bilgi aldılar.

Daha Ferah Bir Ortamda Sağlık Hizmeti

Yeni binada daha verimli ve kaliteli hizmet vermeye başladıklarını dile getiren Uzm. Dr. Sevda Gürsel “ Yeni İlçe Sağlık Müdürlüğü binasında daha ferah bir ortamda sağlık hizmeti vermeye başladık. Binamızda sağlık müdürlüğümüz ile birlikte aile sağlığı merkezi ve 112 acil servis hizmet birimi bulunmakla birlikte 5 aile hekimimiz ve toplam 23 personelimiz ile halkamıza hizmet vermeye başladık” dedi.

 “Halkımıza ve Personele Hayırlı olsun”

Üç kattan oluşan yeni binada İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Hizmetleri ve 112 Acil Servis Hizmet birimlerini gezerek incelemelerde bulunan Başkan Öztürk, Sağlık personeller ile hasbihalde bulunarak “ Yeni hizmete giren İlçe sağlık birimleri binamız halkımıza hayırlı olsun. Yeniden inşa edilen İlçe sağlık müdürlüğümüz Aile sağlığı merkezimiz ve 112 acil servis hizmetleri ile halkımız yeni bina da daha kaliteli bir hizmet alacak” diyerek yeni İlçe Sağlık Müdürlüğünün ilçe halkına ve personele hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER