banner28

Erenler'den Sağlığa Destek 'Tam teşekküllü Ambulans'

Erenler Belediyesi, yeni aldığı ambulansını Hasta Nakil ve Evde Sağlık Hizmetlerinde kullanılmak üzere bedelsiz olarak Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğüne teslim etti.

Erenler'den Sağlığa Destek 'Tam teşekküllü Ambulans'
banner3

Emeği geçenlere teşekkür

Sakarya Halk Sağlığı Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü ambulansın anahtarını teslim aldıktan sonra yaptığı açıklamada Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e teşekkür ederek, “Şu anda evde sağlık hizmetleri çok hızlı bir şekilde devam ediyor. En büyük ihtiyacımız ambulanstı. Bu konuda bize yardım eden başta Belediye Başkanımız Sn. Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcımız Muhammet Kıratlı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Başkanımızın bu iyiliğini bir başlangıç olarak görüyor ve katkılarını her zaman bekliyoruz. Evde sağlık bakımının Erenlerde artı bir hizmet olarak görüneceğine inanıyoruz” dedi.

 

Bin yataklı hastaneye destek

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ise tam donanımlı ambulansın Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü ile yapılan protokol neticesinde şoför hemşire ve doktorun 7/24 aktif olacak şekilde çalıştırılması üzere teslim ettiklerini ifade etti. Desteklerin devam edeceğini belirten Öztürk; “Marifet iltifata tabidir. Biz de sizden 1000 yataklı hastanenin Erenlere yapılması için destek bekliyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER