banner28

Erenler'de Zabıta Haftası Kutlandı

Zabıta Teşkilatı'nın 189. kuruluş yıldönümü sebebiyle Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Cavit Öztürk zabıtaları kutladı.

Erenler'de Zabıta Haftası Kutlandı
banner3

Zabıta Teşkilatı'nın 189. kuruluş yıldönümü sebebiyle Erenler Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştiren Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk zabıta memurlarını kutladı. Belediyenin en önemli birimlerinden olduğunu belirttiği zabıta ekipleri ile bir süre sohbet eden Başkan Öztürk konuşmasında, “zabıtalarımız gece, gündüz demeden günün 24 saati ilçemiz için önemli görevleri yerine getiriyorlar. Tüm zabıta personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, zabıta teşkilatının 189. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum” dedi.

 

“Bizim Dışarıdaki Yüzümüz”

Başkan Öztürk konuşmasının devamında, “1826 yılından itibaren vatandaşların huzurunu sağlayan, verilen görevlerini fedakârca yerine getiren zabıtaların, yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olduğunu vurguladı. Zabıta teşkilatımız bizim dışarıdaki yüzümüz bizi temsil eden en önemli birimimiz. Onların vatandaşa verdiği hizmet gösterdiği güleryüz doğal olarak Erenler Belediyesi’nin gösterdiği güler yüzdür” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 04:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER