banner28

Erenler'de İlçe Bürokratları ve Muhtarlar Bir Araya Geldi

Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve ilçe bürokratları Muhtarlar ile bir araya geldiler.

Erenler'de İlçe Bürokratları ve Muhtarlar Bir Araya Geldi
banner3

Fikir alışverişi

Erenler Kaymakamı, Belediye Başkanı ve ilçe bürokratları Muhtarlar ile bir araya geldiler. İlçenin sorunları, talep ve görüşlerin konuşulduğu istişare toplantısında talep ve görüşlerin daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi adına fikir alışverişinde bulunuldu. Yapılan genel değerlendirme ve  gündem maddelerinin görüşülüp istişare edildiği toplantıya Erenler Kaymakamı Salih Karabulut, Belediye Başkanı Cavit Öztürk, ilçe bürokratları ve muhtarlar katıldı.

 

“Can güvenliğine tehdit olşuturan davranışlardan uzak duralım”

Ekonomi, hizmetler, ve güvenlik ile ilgili konuların değerlendirildiği toplantıda konuşan İlçe kaymakamı Salih Karabulut “kamu düzeninin korunması ve toplumun can güvenliği konularına değinen karabulut “ Düğün asker uğurlama piknik organizasyonları ve benzeri organizastyonlarda silah kullanımı etrafta bulunan diğer insanların canını tehlikeye atmanın yanısıra daha büyük bir felaket olan organizasyonda bulunan kişilerin ölümü ile sonuçlanabilmektedir.  Bu tarz etkinliklerde silah kullanımını mani olalım bu davranışın bize ne maddi ne de manevi getirisi yoktur. Vatandaşların can güvenliğini tehlikeye atan tüm davranışların karşısındayız. Düğün asker eğlentileri gibi organizasyonlarda bu tarz davranışlara çanak tutmayalım engel olmaya çalışalım” diyerek 31 Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel mahalli seçimlerinde muhtar adayı olan muhtarlara başarılar diledi.

 

Muhtarları dinledi

İlçe genelinde sürdürülen çalışmalara değinen BaşkanıÖztürk ise  mahalle muhtarları’nın  bölgeleri ile ilgili konularda talep ve görüşlerini dinleyerek  “Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstişare yoluyla ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızı talep ve görüşleri doğruştusunda ilçemize hizmet ediyoruz” dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından muhtarlar ve ilçe bürokratları  tarafından sorunlar ve yapılması gerekenler hakkında görüşler dile getirildikten sonra toplantı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER