banner28

Engelsiz Cafe Pilot Yayın'daydı!

Şehrimizin yeni başlayan radyo programlarından Pilot Yayın’da Hakan ÇETİNBAŞ ve Murat GÜR’ün ilk konukları Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Sayın Davut YÜCE ve Türkiye Beyazay Derneği Sakarya Şube Başkanı Sayın Ferruh KALEDİBİ’ydi.

Engelsiz Cafe Pilot Yayın'daydı!
banner3

Engelsiz Cafe Hepimizin

Programda Hakan ÇETİNBAŞ ve Murat GÜR’ün sorularını cevaplayan konuklarla, Engelsiz Cafe projesinin nasıl başladığı ve nasıl hayata geçirildiği konuşuldu. Davut YÜCE, bu tarz sosyal sorumluluk projelerinin gerçekleştirilmesinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki TOÇOĞLU’nun büyük katkısı olduğunu ve Başkan’ın bu tarz konulara bakışının oldukça hassas olduğunu vurguladı. Engelsiz Cafe projesini büyük titizlik çerçevesinde yürüttüklerini belirten YÜCE, konumun belirlenmesinden, logo çalışmalarına kadar projeyi yakından takip ettiklerini belirtti.

Engelsiz Cafe Sakarya’nın En Kaliteli Mekânlarından Biri Olacak!

Engelsiz Cafe’nin işletilmesi sorumluluğunu alan Ferruh KALEDİBİ de engelli dostlarımızı topluma kazandırılması için Engelsiz Cafe’nin öneminden bahsetti. KALEDİBİ “Engelsiz Cafe’de çalışan arkadaşlarımız, hem toplumla iç içe yaşayacak, hem ekonomik güce sahip olacak, hem de özgüvenleri artarak hayata olan bakış açıları değişecektir. Engelli çocuğu olan ailelerimizin bu konuyla ilgili daha duyarlı olmaları gerekmekte ve engelli dostlarımıza mutlaka şans vermelilerdir. O şansı verdiklerinde, engelli dostlarımızın birçok şeyi yapabilecek güçte olduklarını göreceklerdir.” dedi. Aynı zamanda; Engelsiz Cafe’ye gelen misafirlerin sadece engelli çalışanlar için değil, gerçekten lezzetli yemek yemek için ve kaliteli zaman geçirmek için ziyaret edeceklerini belirti. Amaçlarının Engelsiz Cafe’yi şehrin en nezih mekânlarından biri haline getirmek olduğunu belirten KALEDİBİ, herkesi Engelsiz Cafe’ye davet etti.

Pilot Yayın Her Cuma Romantik Ses’te

Şehrin yeni programı Pilot Yayın’da Hakan ÇETİNBAŞ ve Murat GÜR, her cuma birbirinden değerli konu ve konuklarıyla şehrimize dair konuşmaya devam edecekler. Pilot Yayın’ı romantikses.com’dan ve 92.7 frekansından dinleyebilirsiniz. Ayrıca programa dair her türlü görüşlerinizi facebook.com/pilotyayinfacebook.com/romantikses hesabından iletebilirsiniz.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2015, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER