'Engelli Gülerse Herkes Güler'

Sakaryaspor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, Genel Sekreter Hülya Lüleci ve yönetim kurulu üyesi Bahattin Aydın ile birlikte Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta’yı ağırladılar.

'Engelli Gülerse Herkes Güler'
banner3

ENGELLİLER HAFTASINDA PİKNİK

Sakaryaspor Adamları Derneği Başkanı Zeki Öztürk, Yenicami Köftecisi’nde ağırladıkları Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta’ya; “Engelli gülerse, herkes güler diyoruz.  Bu güne kadar Sakaryaspor Adamları Derneği olarak hep Engelli kardeşlerimizin yanında olduk. Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Engelliler haftası öncesinde 6 Mayıs tarihinde engelli kardeşlerimizle birlikte Poyrazlar Gölünde keyifli bir gün ile Engelliler Haftası etkinliklerini başlatmak istiyoruz” dedi.

‘ENGELLİ ADAYI OLDUĞUNUZU UNUTMAYIN’

Genel Sekreter Hülya Lüleci ise; “Yıllarca engelli kardeşlerimizin mutluluğu için üzerime düşeni yaptım. Bundan sonrada Engelli Gülerse Herkes Güler demeye de devam edeceğim. Sakarya’da yaşayan tüm engelli kardeşlerimizi spor yapmaya, devletin spor tesislerinden faydalanmaya davet ediyorum. Hiç kimse engelli adayı olduğunu unutmamalı. Sakaryaspor Adamları Derneği olarak Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği ile 10/16 Mayıs Engelliler Haftası’nda tüm organizasyonlarda beraber olup, engelleri ortadan kaldırma kararı aldık” şeklinde konuştu.

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta, kendisini ağırlayan ve her daim desteklerini esirgemeyen  Sakaryaspor Adamları Derneği’ne plaketle teşekkür etti.

DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADILAR

Sakarya Ampute Engelliler Spor Kulübü Derneği Başkanı Sinan Panta, Sakaryaspor Adamları Derneği Genel Sekreter Hülya Lüleci’nin doğum gününü de bir buket çiçek ile kutladı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 12:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER