banner28

En Özel Pastalar Anneler İçin Yarıştı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri ‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda hünerlerini sergiledi. Etkinlik birbirinden renkli görüntülere sahne olurken; minik öğrenciler anneleri için en güzel pastayı yapmak için kıyasıya mücadele etti.

En Özel Pastalar Anneler İçin Yarıştı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenenlenen 4. Geleneksel ‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda öğrenciler birincilik için tüm hünerlerini sergiledi. Yarışmaya ebeveyinleriyle katılan 7-14 yaş arası minikler anneler gününün en güzel pastasını yapmak için saatlerce ter dökerken; etkinliğin sunuculuğunu ise İpek Tanrıyar üstlendi.

 

Ortak iş bölümüyle kaliteli bir zaman

Çocuklar ve ebeveynlerin ortak iş bölümüyle kaliteli bir zaman geçirdiği yarışmada süslenen 57 pasta arasından Rümeysa İşlek ve velisi Zeynep Baltacı birincilik ödülünün sahibi olurken  Emirhan, Metehan Pehlivan ve velisi Mevlüde Pehlivan ikinci sırada yer aldı. Son ödülün sahibi ise Muhammed Mirza ve velisi Yasemin Kara oldu. Programa katılan KADEM İl Temsilcisi Zehra Toçoğlu ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, tüm yarışmacıları başarılarından dolayı tebrik ederek, günün anısına hediyeler takdim etti.

 

‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda derece giren isimler ve ödülleri:

 

1.lik ödülü: Rümeysa İşlek – Zeynep Baltacı                                                Derin Dondurucu

2.lik ödülü: Emirhan ve Metehan Pehlivan- Mevlüde Pehlivan                   Mutfak Televizyonu

3.lük ödülü: Muhammed Mirza Kara- Yasemin Kara                                   Yağsız Kızartma Makinesi

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER