banner28

Emniyete İntikal Eden Olaylar

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 18/01/2016 günü saat 00:00’dan 18/01/2016 günü saat 24:00’a kadar İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar listesi valilik tarafından kamuoyuna sunuldu.

Emniyete İntikal Eden Olaylar
banner3

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 18.01.2016 günü B.K. isimli şahsın yolcu olarak bulunduğu R.Y. nin sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı araç ile N.M. isimli şahsın yolcu olarak bulunduğu N.M. nin sevk ve idaresinde bulunan 54 ** ** plaka sayılı aracın çarpışmaları neticesinde B.K. ve N.M. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralanma

Olay Özeti 15.01.2016 günü H.B. elinin pencereye sıkışmasıyla parmaklarından yaralanmış, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralanma

Olay Özeti 30.12.2015 günü meydana gelen olay ile ilgili H.Ş. ikametinin bahçesinde mangal yapmak amacı ile bulunduğu esnada ateşi yakmak amacı ile tiner attığını ve mangalın alev alması üzerine baldır kısmından yandığını, kimseden şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 17.01.2016 günü K.U. isimli şahıs yaya olarak yürürken yolun karşısına geçmek amacı ile adımını attığı anda beyaz renkli plakasanı alamadığı ve şöförünü görmediği bir aracın ayağının üzerinden geçtiğini ve daha sonra ayağının ağrıması üzerine hastaneye gittiğini kontroller sonrası taburcu edildiğini kimseden bir şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti A.S. isimli şahıs dolap tamiri yaparken sol işaret parmağından yaralandığını, tedavisini yaptırdıktan sonra taburcu edildiğini kimseden şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 14.01.2016 günü M.A. iş yerine vinç yardımı tabela takma işi yaptığı esnada sol el dördüncü parmağının sıkışması neticesinde yaralandığını, davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etimş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 18.01.2016 günü S.Ö işyerinde dengesini kaybederek düşüp kafasını çarpmak suretiyle yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Hakaret

Olay Özeti Müşteki R.A. ifadesinde E.D. ve A.Ç. isimli şahısların kendisine terbiyesiz diyerek hakarette bulunduklarını, şahıslardan şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili olarak tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti H.H.C. isimli şahıs iş yerinde 07.01.2016 günü reyonlyarı düzenlemekte iken rafın ayak parmaklarının üzerine düştüğünü kontrol amaçlı hastaneye gittiğini ve gerekli tedavi sonrası taburcu edildiğini konu ile ilgili olarak her hangi bir şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Kasten Yaralama

Olay Özeti 18.01.2016 günü meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili S.K. ve Ö.F.G. isimli şahıslar birbirlerinden davacı ve şikâyetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili hazırlanan tahkikat evrak ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Hakaret

Olay Özeti O.C. isimli şahıs alacak verecek nedeni ile Z. isimli şahsın küfür ederek hakarette bulunduğunu Z. isimli şahıstan şikâyetçi olduğunu uzlaşmak istemediğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Zehirlenme

Olay Özeti 12.01.2016 günü Müşteki E.T. rahatsızlığı nedeniyle kullandığı ilaçlardan fazla miktarda alarak zehirlendiğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmış olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Tehdit - Hakaret

Olay Özeti 18.01.2016 günü gelen Tehdit - Hakaret Olayı ile ilgili olarak N.C. isimli şahıs İ.Ş.nin kendisine karşı tehdit ve hakaretlerde bulunduğunu, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, evrak ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ADAPAZARI -

Olay Adi                 

Kayıp Eşya

Olay Özeti A.C.K. isimli şahıs cüzdanını ve cüzdanının içinde bulunan kimlik kartını kaybettiğini beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - ARİFİYE -

Olay Adi                 

İş Kazası

Olay Özeti 12.01.2016 günü müşteki M.K. iş sahasını denetleme esnasında yerlerin kaygan olması sonucu düşerek belini inçitmiş, konu ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı yönünde beyanda bulunmuş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ARİFİYE -

Olay Adi                 

İş Kazası

Olay Özeti Müşteki M.Ç. çalışmış olduğu inşaat sahasında başını merdivene çarpması sonucu hafif şekilde yaralanmış, yaralanması ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyanla ifade vermiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ARİFİYE -

Olay Adi                 

İş Kazası

Olay Özeti 18.01.2016 günü E.K. isimli işçinin çalıştığı esnada çekici sol el işaret parmağına vurarak iş kazası gecirdiği, meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı yönünde beyanda bulunmuş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - ERENLER -

Olay Adi                 

Mala Zarar Verme

Olay Özeti 17.01.2016 saat:22.30 sıralarında Müşteki R.Y. sevk ve idaresindeki 54 ** ** Plakalı araca ters şeritten gelen 54 ** **plakalı kamyonetin çaprtığını beyan etmesi üzerine tahkikat başlatılmıştır.

 

SAKARYA - FERİZLİ -

Olay Adi                 

Dolandırıcılık

Olay Özeti 18.01.2016 günü Polis Merkezi Amirliğine gelen İ.A. isimli şahıs telefon dolandırıcılığına uğradığını konu ile ilgili olarak davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili olarak tahkikiata başlanmıştır.

 

SAKARYA - GEYVE -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti M.O. ifadesinde 41 ** ** plakalı araç ile seyir halindeyken bir anlık dalgınlığı sonucu aracın tekerinin asfalttan dışarıya çıktığını, aracı toparlamak isterken aracın arka kısmının yolun kenarındaki kanala çarptığını ve takla attıklarını, olayla ilgili şikâyetinin olmadığını uzlaşmak istediğini beyan etmiş, olayla ilgili olarak tahkikat devam etmektedir.

 

SAKARYA - GEYVE -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 17.01.2016 günü hastaneye getirilen N.E. isimli çocuk hakkında adli rapor düzenlendiğini bildirilmiş, çocuğun ilk tedavi sonrası sevk olması sebebiyle şahısların ifadelerine başvurulamamış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

SAKARYA - HENDEK -

Olay Adi                 

Yangın

Olay Özeti 17.01.2016 günü ikamette meydana gelen yangın olayı ile ilgili Müşteki A.Ş. ikamette yangın olayını ablasından duyduğunu, kendisinin il dışında olduğunu, yangından dolayı evinde maddi hasar meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - KARASU -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 18.01.2016 günü polis merkezine müracatta bulunan M.E.K. 07.01.2016 günü yaya olarak yürüdüğü esnada cadde üzerinde bulunan binadan başına sıva bloğunun düştüğünü ve yaralandığını, yaralanmasına sebep olan bina sorumlusundan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - KARASU -

Olay Adi                  

Kayıp Eşya

Olay Özeti 18.01.2016 günü Polis Merkezine intikal eden Kayıp Eşya konusu ile ilgili S.B. 25.12.2015 günü çarşıda gezdikten sonra 26.12.2015 günü hat takılı olmayan cep telefonunun üzerinde olmadığını farkettiğini, telefonunun bulunması durumunda tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

 

SAKARYA - KOCAALİ -

Olay Adi                 

Yangın

Olay Özeti 18.01.2016 Günü meydana gelen araç yangını olayıyla ilgili Müşteki Ö.V. dükkânında bulunan aracının yandığını, zararının 5000 TL olduğunu, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikat başlatılmıştır.

 

SAKARYA - SAPANCA -

Olay Adi                 

İş Kazası

Olay Özeti 07.01.2016 Günü M.K.G. çalıştığı işyerinde sol el serçe parmağını makinaya sıkıştırması sonucu yaralanmış, konu ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecekitr. 

 

SAKARYA - SAPANCA -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 28.12.2015 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili C.Ş. ifadesinde A.G. isimli şahsın çalışanı olan A.Y. isimli şahsın 28.12.2015 günü atolyesine geldiğini, kendisinin şahsın yanında olmadığı anda tomrukların üzerine çıkmış olduğunu, kendisine seslendiğinde yerde oturur vaziyette gördüğünü, kendisine tomruğun kayıp ayağının üzerinden geçtiğini, ayağının ağrıdığını söyleyince hastaneye götürdüğünü beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - SAPANCA -

Olay Adi                 

Tehdit-Hakaret

Olay Özeti Müşteki Y.Ü. isimli şahıs Site satışından sorumlu kişi olduğunu, bu sitenin bekçisi ile aralarındaki anlaşmazlıktan dolayı R.T. nin kendisini tehdit ettiğini ve kendisine küfür ve hakeretlerde bulunduğunu, konu ile ilgili davacı ve  şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

 

SAKARYA - SERDİVAN -

Olay Adi                  

Kasten Yaralama

Olay Özeti 17.01.2016 günü meydana gelen kasten yaralama olayı ile ilgili Müşteki O.A. beyanında sevk ve idaresindeki aracıyla otoparka girdiğini ve park meselesi yüzünden 54 ** ** plakalı aracın sürücüsüyle tartışma sonrası bu aracın sürücüsü olan şahsın kendisini darp ettiğini, davacı ve şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakları C.Başsavcılığına ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - SERDİVAN -

Olay Adi                 

Tehdit

Olay Özeti 17.01.2016 günü Müşteki-şüpheliler U.S. ve L.S. şüpheli müştekilerin bahçelerine girdiklerini, F.A. nın kendilerini tehdit ettiğini, dava ve şikâyetlerinin olmadığını beyan etmişler, olayla ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 

SAKARYA - SERDİVAN -

Olay Adi                 

İş Kazası

Olay Özeti 15.01.2016 günü meydana gelen İş kazası olayı ile ilgili Müşteki U.P. işyerinde bıçakla malzeme keserken dikkatsizliğinden elindeki bıçakla parmağını hafif şekilde kestiğini, kendi imkânlarıyla hastaneye giderek tedavi olduğunu, yaralanmasında kimsenin bir kusurunun olmadığını, dava ve şikâyetinin olmadığını beyan etmiş, hazırlanan tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

 

SAKARYA - SERDİVAN -

Olay Adi                 

Kayıp Eşya

Olay Özeti Müşteki N.M. Polis Merkezine yapmış olduğu müracaatında 17.01.2016 günü telefonunun elinde olduğunu, daha sonra aracıyla ikametine geldiğinde telefonunu bulamadığını, muhtemelen bir yere düşürdüğünü, nerede düşürdüğünü bilmediğini, telefonunun bulunup tarafına teslimini istediğini, beyan etmiş hazırlanan tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

          

SAKARYA - SERDİVAN -

Olay Adi                 

Taksirle Yaralama

Olay Özeti 18.01.2016 günü M.İ. idaresindeki 54 ** ** plakalı otobüs ile E.T. idaresindeki 54 ** ** plakalı aracın kavşakta çarpıştığı, yaralı araç sürücüsü E.T. nin hastaneye sevk edildiği anlaşılarak tahkikata başlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2016, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER