“Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yeni Yönetimi Belirlendi”

Sakarya’da, kültürel faaliyetlerini her geçen gün arttırarak yapan Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, yeni yönetimini dernek binasında yapılan seçim ile belirledi.

“Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yeni Yönetimi Belirlendi”
banner3

“Başkan Zaimoğlu”

2018 yılında kurulan ve Sakarya’da her geçen gün faaliyet sayısını arttıran Sakarya Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde 29 Eylül Pazar günü yapılan seçimle üyeler, oy birliği ile yeni Başkan İnş. Y. Müh. Fatih Zaimoğlu ve yeni Yönetim Kurulu ile yoluna devam etme kararı aldı.

Yeni Başkan Fatih Zaimoğlu seçim sonrası yaptığı konuşmada; “Öncelikle, derneğimizin ilk kurucu üyeleri ve ilk yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Böylesine zorlu ve bir o kadar da gurur verici göreve bizleri layık gördükleri için her birine şükranlarımı sunuyorum. Sakarya’da yaşayan Elazığlılar olarak, birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız yeni faaliyetlerin, büyük organizasyonların ve sosyal sorumluluk projelerinin birçoğuna başarıyla imza atacağımız kanaatindeyim. Sakarya halkının da desteğini alarak kültürümüzü en doğru şekilde yaşatacak ve en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER