banner28

Eğitim-Bir-Sen'liler Umre'den Döndü

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi üyeleri ile birlikte çıktıkları iki haftalık kutlu yolculuktan dönüş yaptı. Kocaeli Köseköy Cengiz Topel Havaalanından  üyeleri için uçak kaldıran Eğitim-Bir-Sen yine Umre dönüşünü Cengiz Topel Havaalanına yaptı.

Eğitim-Bir-Sen'liler Umre'den Döndü
banner3

Umre ibadetini üyeleri ile birlikte yerine getiren Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen; Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olarak bir yandan akademik çalışmalarla üyelerimizin bireysel kariyerlerine katkı sağlarken diğer yandan sosyal sendikacılık anlayışı gereği üyelerimize çeşitli etkinlikler ve organizasyonlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Sömestr tatilini de fırsat bilerek Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi olarak üyelerimize özel indirimli ve konforlu umre organizasyonu düzenledik. 14 gün süren Umre ziyaretimizin 10 günü Mekke, 4 günü Medine’de geçti. Bu kutlu yolculukta bizlerle birlikte olan tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz. Herhangi bir sıkıntı ve problem yaşanmadan son derece memnuniyet çerçevesinde bir organizasyonu bizlere sağlayan İkra Tur frması yetkililerine de ayrıca teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER