Eğitim-Bir-Sen İndirim Anlaşmaları Devam Ediyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Yönetim tarafından üyeler için indirim anlaşmaları yapmaya devam ediyor.

Eğitim-Bir-Sen İndirim Anlaşmaları Devam Ediyor
banner3

Sağlıktan giyime, restoranlardan cafelere bir çok alanda üyelerinin yararına indirim anlaşması imzalayan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi son olarak Diş Hekimi Yüksel Tongel ile yüzde 20 indirim anlaşması gerçekleştirdi.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi bünyesindeki tüm üyeler ve birinci derece yakınlarının faydalanabileceği bu indirim camiada memnuniyetle karşılandı.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, sendikamız ve Diş Hekimi Yüksel TONGEL ile imzalanan protokol ile üyelerimize yüzde 20 indirim sağlanmıştır. Üyelerimizin özlük haklarının yanı sıra ekonomik ve sosyal kültürel alanlarda da çalışmalar yapıyoruz. Özel hastaneler, göz ve diş poliklinikleri, optikler, medikaller, cafe ve restoranlar, giyim mağazaları ve bunun gibi bir çok yer ile indirim anlaşması yaparak üyelerimize ekonomik anlamda da destek oluyoruz dedi.

Diş Hekimi Yüksel Tongel yapılan indirim anlaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şube Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

Bosna Caddesi Yüksel İş Merkezinde bulunan Diş Hekimi Yüksel Tongel’in Diş Polikliniğinden randevu almak için 0264 279 67 68 nolu telefon numarasından ulaşabileceği açıklandı.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER