banner28

Eğitim-Bir-Sen Geyve de Toplandı

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Yönetimi Geyve’de kurum temsilcileri ve ilçe yönetimi ile teşkilat toplantısında buluştu.

Eğitim-Bir-Sen Geyve de Toplandı
banner3

Şube Başkanı Murat Mengen,  Geyve teşkilatımız birbirleriyle uyumlu ve çok güzel çalışıyor. Üye çalışmalarımızı hızlandırmalıyız. Bu sene Sakarya olarak en az  bin üyeye ulaşmak istiyoruz.  Bizim  bin üyeye ulaşmamız için Geyve’ye de önemli görevler düşüyor.

Mengen, biz Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz.  Başka STK larla da ortak çalışmalar yürütüyoruz. Mesela İHH ile Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi ortağıyız. Bu proje geleceğin iyiliksever Türkiye’si projesidir. Okullarımızda yetim kardeşler himaye edilmesi için her türlü desteği verelim. Başka bir kampanya ise mazlum ve mağdur Suriye halkı için Acil Un Yardımı kampanyasıdır. Okullarımızda çevremizde bu kampanya için ne gerekiyorsa yapalım dedi.

Mengen ayrıca, sendika merkezini yeni ve eskisinden daha güzel bir mekana taşındıklarını belirterek  Sakarya’ya geldiğinizde mutlaka çay içmeye bekliyoruz dedi.

Eğitim-Bir-Sen Geyve Temsilcisi İbrahim Özkan program sonunda  toplantıya katılan il ve ilçe yönetimine , kurum temsilcilerine tek tek teşekkür etti. 

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2015, 09:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER