Eğitim-Bir-Sen Futbol Turnuvası Sona Erdi

Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar futbol turnuvası sona erdi. İmam Hatip Lisesi final maçını kazanarak şampiyonluğunu ilan etti.

Eğitim-Bir-Sen Futbol Turnuvası Sona Erdi
banner3
Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilcisi Mahmut Sami Tuncal yaptığı açıklamada; İlçe Temsilciliğimiz tarafından düzenlediğimiz 5. Geleneksel Bahar futbol turnuvası sona erdi. Bir aydan bu yana devam eden turnuvamız İmam Hatip Lisesi ile Ertuğrul Gazi Ortaokulu arasında oynanan final maçı ile sona erdi. Bu turnuvada şampiyon İmam Hatip lisesi oldu. Turnuvamız ilçemizin tüm okullarının katılımıyla görkemli bir sportif faaliyet oldu. Öğretmenlerimiz arasında tanışma,  kaynaşma ve etkileşimin artması için çabalıyoruz. Birlik beraberlik içinde çok güzel, huzurlu öğretmenlere yakışır bir turnuva oldu. Tüm katılan takımlara, oyuncularına, teknik komiteye, hakemlere bizleri yalnız bırakmayan seyircilere çok teşekkür ederiz. Ayrıca ev sahipliği yapan Çelikler halı saha çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim dedi.
Eğitim-Bir-Sen Pamukova İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen 5. Geleneksel Bahar futbol turnuvası final maçının ardından kupa töreni ile sona erdi.

 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER