banner28

Eğitim-Bir-Sen'den Sakarya Üniversitesine Hayırlı Olsun Ziyareti

Eğitim-Bir-Sen’den Sakarya Şubesi Sakarya Üniversitesine atanan Rektör Prof Dr Fatih Savaşan’a ve Rektör Yardımcısı Prof Dr Temel Gürdal ile Genel Sekreter Yaşar Kahraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen'den Sakarya Üniversitesine Hayırlı Olsun Ziyareti
banner3

Eğitim-Bir-Sen’den Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, Sakarya Üniversitesine yapılan atamaların son derece yerinde ve doğru kararlar olduğunu ifade ederek memnuniyetini dile getirdi.

Mengen, alanına hakim, yönetim kabiliyeti yüksek, birikimi ve donanımı ile makamına artı değer katacak kadroların şehrimizi ve ülkemizi daha yukarılara taşıyacağımıza eminiz. Sakarya Üniversitesi emin ellerde çok daha üstün başarılara imza atacaktır dedi.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof Dr Fatih Savaşan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sivil toplum kuruluşlarının her zaman desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Savaşan, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte ortak çalışmalar ve fikir alışverişleri ile doğru işler yapacağımıza inanıyoruz. İstişare mekanizmasının her zaman açık olması gerektiğini biliyoruz. Ülkemize vatanımıza öğrencilerimize en güzel şekilde hizmet etmek için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Burası bizler için ikbal değil hizmet makamlarıdır şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2018, 11:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER