Eğitim-Bir-Sen'den Ankara Çıkarması

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi büyük bir vefa örneği göstererek ilçe temsilcileri ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’ne Daire Başkanı olarak atanan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi Onursal Başkanı Oğuzhan Özkan’a ve Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezine ziyarette bulundu.

Eğitim-Bir-Sen'den Ankara Çıkarması
banner3

İlçe Temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği Oğuzhan Özkan’a yapılan ziyarette konuşan Şube Başkanı Murat Mengen, Eğitim-Bir-Sen büyük bir ailedir ve bizlere de bu büyük ailede yöneticilik nasip eden Allah’a ne kadar şükretsek azdır. Daire Başkanımız sayın Oğuzhan Özkan bizim onursal başkanımızdır. Onun döneminde sendikamız büyük bir ivme kazanmıştır ve bizlere iyi örnek olmuştur. Şimdi Ankara’da başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Kendisine kolaylıklar diliyoruz dedi.

Oğuzhan Özkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezini de ziyaret ederek Genel Başkan Ali Yalçın ve Başkan Yardımcıları ile görüşen heyet eğitim ve gündeme dair istişarelerde bulundular. 1 Mayıs İşçi Bayramı üzerinde yoğunlaşılan sohbette, Gönül verenlerin gönlünü kırmak kimseye fayda sağlamaz denilerek performans taslağının geri çekilmesi, Farklı istihdam modellerinden de mülakatla atama yönteminden de vazgeçilmelisi, eğitimde artan şiddete önlem alınması konuları vurgulandı.

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, bu yıl Memur-Sen tarafından Kocaeli’nde gerçekleştirilecek olan 1 Mayıs Mitingine ücretsiz otobüslerle yüzlerce üyemizle ve büyük bir coşkuyla katılacağız. Haklı olan taleplerimizi sonuna kadar savunarak hakkı haykıracağız şeklinde konuştu.

Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Sakarya Şubesinin birlik beraberliğinin takdire şayan olduğunu, çok iyi ve tüm teşkilatlara örnek kendi mülkü olan yeni hizmet binasını edindiğini ve her geçen gün artan üye sayısı ile en başarılı şubeler arasında yer aldığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER