banner28

Ebelere Teşekkür Belgesi Verildi

Ebeler Haftası nedeniyle Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Kadın Doğum Kliniği’nde kutlama etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, ebelere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

Ebelere Teşekkür Belgesi Verildi
banner3

SAÜEAH’da Ebeler Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliğe, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, SAÜEAH Başhekimi Doç. Dr. Yakup Tomak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İdari Sorumlusu Prof. Dr. Serhan Cevrioğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Ayla Bayar, hastane yönetimi, klinik hekimleri ile personelleri katıldı. Etkinlik kapsamında SAÜEAH bünyesindeki tüm ebelere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verilerek pasta kesildi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, klinikteki ebeleri tebrik ederek günlerini kutladı. Canla başla görev yapan ebeleri tebrik eden Hastane Yöneticisi Doç. Dr. Yakup Tomak, “Doğum öncesi, doğum ve doğum sonrası dönemde anneye ve bebeklere bakım hizmetleri veren ebeler, sağlık alanında yurdumuzun her köşesinde oldukça önemli ve kutsal bir görevi yerine getirmektedir. Bizler de bu günün anlamına uygun olarak tüm ebelerimizin Ebeler Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyoruz.” dedi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İdari Sorumlusu Prof. Dr. Serhan Cevrioğlu’da kısa bir konuşma yaparak, anne bebek sağlığında ebelerin üslendiği görevin çok önemli olduğunu dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2017, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER