banner28

Duygusal Zeka ile İşte Mutluluk

Erenler Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğünün ortaklaşa geliştirdiği ‘Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak’ projesi ile ilgili konuşan Başkan Öztürk, “SGK ile geliştirdiğimiz bu projede, kadınların yaptıkları veya yapacakları işlerde motive olmasını sağlayarak ticarete katkılarını arttırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Duygusal Zeka ile İşte Mutluluk
banner3

Erenler Belediyesi ve SGK İl Müdürlüğü iş birliğinde ‘Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak’ isimli bir proje geliştirildi. “Hayallerden Gerçeklere” programı çerçevesinde düzenlenen proje kadın emeğinin katma değerli bir şekilde iş dünyasında yerini bularak ticarete dönüştürülmesini hedefliyor.

 

Duygusal Olarak Yapacakları İşe Hazırlanacaklar

Konuyla ilgili açıklama yapan Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “İş hayatına yeni atılacak veya halen iş yaşamında olanları duygusal olarak yapacakları işe hazırlamak amacıyla düzenlediğimiz programın verimli olacağını düşünüyorum. SGK ile geliştirdiğimiz bu projede kadınların yaptıkları veya yapacakları işlerde motive olmasını sağlayarak ticarete katkılarını arttırmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

Programlar 25 Kasım ve 2 Aralıkta

Program ile ilgili bilgi veren Başkan Öztürk şunları söyledi;

Duygusal Zeka ile İşte Mutluluğu Sağlamak adlı programımız 25 Kasım - 2 Aralık Çarşamba günleri saat 10.00 ile 17.00 aralığında belediye binamızda gerçekleşecek. Kadın girişimciler Aysel Evran ve Kezban Bektaş’ın konuşmacı olacağı programımızda 20 katılımcı olacak.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2015, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER