Dünya Öğrencilerinden Öztürk'e Ziyaret

Dünyanın dört bir yanından Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği etkinliklerine katılmak için gelen öğrenciler Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

Dünya Öğrencilerinden Öztürk'e Ziyaret
banner3

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Hüma Uluslararası Öğrenci Derneği Sakarya Üniversitesinde öğrenim gören öğrenciler, Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek, Belediye çalışmaları ve Erenler hakkında bilgi aldılar.

“Türkiye Güçlü ise Biz de güçlüyüz”

Ziyarette Yedirenk Dernek Başkanı Cahit Öner, yurtdışında gittikleri bölgelerde ki halkların Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı’na çok güçlü bir sevgi beslediklerini ifade etti. Öner;  “ Gittiğimiz bölgelerde Cumhurbaşkanımızı çok güçlü bir sevgi ile karşılaştık. Türkiye sınırları haricinde kalan Müslümanlar Türkiye güçlü ise bizde güçlüyüz diyor” diye konuşarak Başkan Öztürk’e misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerin iletti.

“Tüm Mazlumların Cumhurbaşkanı”

Farklı farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile tek tek tanışarak hasbihâlde bulunan Başkan Öztürk; “ Sınır ötesinde Türkiye’nin ne kadar güçlü birleştirici ve yapıcı bir ülke olduğunu bu tür eğitim faaliyetlerinde ve Afrinde gerçekleştirilen operasyonlarda gördük. Cumhurbaşkanımız sadece Türkiye’nin Cumhurbaşkanı değil tüm mazlumların Cumhurbaşkanı” diye konuşarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Öztürk ziyaret anısına Yedirenk Dernek Başkanı Cahit Öner’e plaket taktim ederek öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER