Dr. Gökhan Gedikli Tabip Odası'na Talip

Tanınmış hekim Uz. Dr. Gökhan Gedikli, Sakarya Tabip Odası Başkanlık seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Daha Önce iki dönem başkanlık yapan Uz. Dr. Gökhan Gedikli, 2016 yılında yapılan seçimlerde iki dönem kuralından dolayı aday olmamıştı.

Dr. Gökhan Gedikli Tabip Odası'na Talip
banner3

22 Nisan 2018 günü yapılacak olan Genel Kurul, Sakarya Tabip Odası’nın Karaağaç Bulvarı üzerindeki Lokali’nde, Saat:09.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek.

Başkan adayı Uz. Dr. Gökhan Gedikli, “Biz çalışmaya çağırıldık.” diyerek, sözlerine şu şekilde devam etti: “Ben Özel Adatıp Hastanesi’nde hem Mesul Müdür Yardımcısı hem de Anestezi Uzmanı ve Yoğun Bakımlar ile Ameliyathaneler Sorumlu Hekimi olarak görev yapmaktayım. 2016 yılında bayrağı diğer hekimlerimize devretmek için aday olmadım; ancak Tabip Odası üyelerinden ve şehrimizin kamuoyundan gelen ısrarlı talep neticesinde tekrar aday oluyorum. Daha önceki dönemlerimizde olduğu gibi Sakarya’ya hizmet etmeye, verimli işler yapmaya devam edeceğiz. Sakarya’da tüm hekimleri kucaklayan bir yönetim kurulu listesiyle yola çıktık.”

Uz. Dr. Gökhan Gedikli’nin Yönetim Kurulu listesinde Sağlık Müdürlüğü, Aile Hekimleri, Acil Servis Doktorlarından bazı isimler oldukça dikkat çekici. Daha önceki dönemlerde hiçbir kamu yöneticisiyle basın önünde polemik yaşamayan ancak tüm olumsuzlukları da kendilerine iletmekten kaçınmayan Dr. Gedikli, özellikle kamu ve özel sektörde çalışan hekimlerle iyi diyalog kuran ve bundan dolayı takdir edilen başkanlık dönemleri geçirmişti.

 

İşte Uz. Dr. Gökhan Gedikli’nin listesi:

 

Yönetim Kurulu Aday Listesi:

 1. Dr. Gökhan Gedikli
 2. Dr. Serdar Değirmenci
 3. Dr. Ramazan Başsoy
 4. Dr. Remzi Özdemir
 5. Dr. Savaş Taşkıran
 6. Dr. Veysel Örs
 7. Dr. Nevin Özçelik

Ankara Delegasyon Aday Listesi:

 1. Dr. İsmet Kartal
 2. Dr. Fırat Karadeniz
 3. Dr. Rıdvan Karagöz
 4. Dr. Ahmet Kılıç
 5. Dr. Dursun Bostancı
 6. Dr. İbrahim Caner
 7. Dr. Zeynel Asal

Onur Kurulu:

 1. Dr. Sıddık Kaya
 2. Dr. Hüseyin Can
 3. Dr. Mehmet Salihoğlu
 4. Dr. Yusuf Öz
 5. Dr. Muzaffer Özdenoğlu

Denetleme Kurulu:

 1. Dr. Bülent Karaman
 2. Dr. Zekeriya Göçmen
 3. Dr. Selçuk Atakay
Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 09:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER