banner28

DOĞANÇAY YENİDEN GÜZELLEŞİYOR

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün ilçe merkezinden sonra mahalle/köylerdeki kilitli parke seferberliği devam ediyor.

DOĞANÇAY YENİDEN GÜZELLEŞİYOR
banner3

Geyve ilçesi Doğançay Mahallesi yapılan kilitli parke çalışması ile yeniden güzelleşiyor.

Geyve boğazının yeşil doğası, şelalesiyle görülecek en güzel yerlerinden olan ve geçtiğimiz aylarda İstasyon sokağındaki asırlık çınarların kesilmesiyle hayli üzüntülü günler geçiren Doğançaylılar, caddeye döşenen kilitli parke çalışması ile memnun oldular.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da hafta sonu çalışmaları yerinde görmek  ve vatandaşlarla sohbet etmek için Doğançay mahallesini ziyaret etti.Başkan Kaya, kahvede bir süre vatandaşlarla sohbet ettikten sonra, Fen işleri müdürlüğünce sürdürülen istasyon caddesindeki çalışmaları inceledi.

İlçeye bağlı mahallelerimizde baharla birlikte kilitli parke çalışmalarının hızlanacağı müjdesini veren Başkan kaya; Karaçam’dan başladığımız çalışmalarda sırasıyla İlimbey ve Doğançay olmak üzere ilçe merkezine doğru devam ediyoruz. Doğançay mahallesinde kesilen asırlık çınarlarımızın boş yerleri kötü görüntü oluşturuyordu. Yaptığımız bu çalışma ile vatandaşlarımızın daha rahat yürüyebilmesi ve İstasyon Caddesinin baharla birlikte daha güzel görünmesi için ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor, dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER