Dişli, Ziyaretlere Devam Ediyor

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Başkan İsmail Karakullukçu'yu ziyaret etti.

Dişli, Ziyaretlere Devam Ediyor
banner3

Geçirdiği rahatsızlığa bağlı olarak 24 Ekim 2015 tarihinde ameliyat olan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yeniden sağlığına kavuştu. İlk iş olarak ta, kendisini yalnız bırakmayan dostlarını ziyaret eden Başkan Dişli, 4 Ocak Pazartesi günü Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu'yu makamında ziyaret etti.

            Samimi bir ortamda geçen ziyarette, iki başkan güncel konular ve Belediye Hizmetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;" Adapazarı Belediye Başkanı, Çok kıymetli ağabeyim Süleyman Dişli'nin ziyareti beni ziyadesiyle memnun etti. Kendisi, geçirdiği rahatsızlığa bağlı olarak ekim ayında ameliyat geçirmişti. Ancak, bu gün sağlığına kavuş bir şekilde, halkımıza söz verdiği hizmetleri yerine getirebilmek için, kaldığı yerden devam ediyor. Bizler, Ak Partiye gönül vermiş Belediye Başkanları olarak, halkımıza daha iyi hizmet etmek için, görev yaptığımız yerleşim yerlerine değer katacak yeni projeler üreterek, ilçelerimizi modern kentler yapmak için mücadele veriyoruz. Bu bağlamda da bir araya geldiğimizde ağırlıklı olarak Belediyecilik hizmetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyoruz. Başkanımızı yeniden iş başında görmekten büyük mutluluk duydum. Kendisine nazik ziyareti nedeniyle çok çok teşekkür ediyor, sağlık, mutluluk, huzur  ve başarı dolu günler diliyorum." dedi.

            Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli de yaptığı açıklamada;"Geçirdiğim rahatsızlıktan sonra, tedavi sürecim başarılı geçti. Çok şükür sağlığıma kavuştum. Halkımıza hizmete, kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, dualarıyla her zaman yanımda olan değerli dostlarımı da fırsat buldukça ziyaret ediyorum. Arifiye Belediye Başkanı, Değerli kardeşim İsmail Karakullukçu'yu da ziyaret edeyim, halini hatırını sorayım dedim. Kendisi ile güncel konularda karşılıklı istişarede bulunduk. Ben de kendisine, Arifiye'lilere hizmette, başarılar diliyorum." dedi.   

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER