Dişli, 'Bir Alo ile hizmetinizdeyiz'

Hızırtepe Mahalle Muhtarı Bedri Aslan ve mahalle sakinleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi kahvaltıda ağırladı. Mahalle halkına teşekkür eden Başkan Dişli, “Size bir Alo kadar yakınız.Her türlü istek ve sıkıntınızda arayabilirsiniz” dedi.

Dişli, 'Bir Alo ile hizmetinizdeyiz'
banner3

Hızırtepe Mahalle Muhtarı ve mahalle halkının Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli adına düzenlediği kahvaltıya AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Hızırtepe Mahalle Muhtarı Bedri Aslan, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda Hızırtepe mahalle sakini katıldı.  

Kahvaltı sonunda konuşma yapan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, kendilerini misafir eden Hızırtepe muhtarına ve sakinlerine teşekkür ederek şunları söyledi: “Sabahın bu erken saatinde sıcak karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Bizler sürekli halkın içinde olan, halkın isteklerini dinleyen ve halka hizmet etmek için uğraşan insanlarız. Bu tür organizasyonlar bir araya gelmemize vesile oluyor. Bu nedenle bizleri buluşturan başta muhtarımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizler sizlere hizmet etmekten mutluyuz. Sizlerin bir talebi olduğunda muhtarımız, belediye meclis üyelerimiz burada, onların vasıtasıyla bize iletebilirsiniz. Bir “ALO” deyin hemen hizmetinizdeyiz. Bugüne kadar bizlere hep destek oldunuz. Desteğinizi hiç eksik etmediniz. Bu nedenle sizlere müteşekkiriz. Bize vermiş olduğunuz desteğe layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz. “
Foto- Başkan Dişli adına düzenlenen kahvaltı sonrasında mahalle sakinleri günün anısına Başkan Dişli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER