Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti İş Yerinin Vitrinine Çarparak Durabildi

Virajı alamayarak direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil sürücüsü, bir iş yerinin vitrinine ve önünde duran park halindeki minibüse çarparak durabildi. 

Direksiyon Hakimiyetini Kaybetti İş Yerinin Vitrinine Çarparak Durabildi
banner3

Edinilen bilgiye göre, Akyazı ilçesi Ömercikler Mahallesi Kızılay Meydanı mevkiinde virajı alamayarak direksiyon hakimiyetini kaybeden otomobil sürücüsü, bir iş yerinin vitrini ve park halindeki 54 HT 592 plakalı minibüse çarparak durabildi. Çarpmanın etkisiyle minibüs ise iki metre ileride bulunan ve yine park halinde bulunan farklı bir otomobile çarptı. Selami Berberoğlu’na ait iş yerinin vitrinine ve önünde park halinde bulunan minibüse çarparak durabilen otomobil sürücüsü kazayı ucuz atlattı. Olay anında dükkanda çalışmakta olan Selami Berberoğlu, “Çalıştığım esnada büyük bir gürültü koparak iş yerimin camları kırıldı. Verilmiş sadakamız varmış, aracımızda ve iş yerimizde maddi hasar meydana geldi. Tesellimiz kimsenin burnu bile kanamaması oldu” dedi.
Kazada yaralanan olmazken, araçlarda ve dükkanda maddi hasar meydana geldi. Polis ekipleri ise kazayla ilgili olarak inceleme başlattı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2017, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER