banner28

Demiryolu Caddesi'ne Soğuk Asfalt

Sapanca Belediyesi tarafından kısa bir süre önce yeterli genişlikte açılarak ve altyapısı tamamlanarak hizmete açılan Kırkpınar Soğuksu Mahallesi Demiryolu boyunca uzayan caddedeki çalışmalar, caddeye tamamen soğuk asfalt dökülerek tamamlandı.

Demiryolu Caddesi'ne Soğuk Asfalt
banner3

Kırkpınar’da Sapanca’ya 1300 metre boyunca uzanan Kırkpınar Demiryolu Caddesi, dökülen soğuk asfaltla ilçe merkezinden Kırkpınar Mahallesi’ne ulaşımda, kış şartları düşünüldüğünde büyük bir rahatlama sağladı.

Sapanca İlçesi’nde sürdürülen yol çalışmaları hakkında bilgiler veren Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, gerçekleştirdikleri yol çalışmalarında ilgili cadde ve sokakların fiziki ayrıntıları dikkate alınarak ve sokağın coğrafi dokusuna uygun çalışmalar yaptıklarını, demiryolu boyunca uzanan caddenin de gelecek günlerde kullanımına uygun teknikle soğuk asfaltla kaplandığını ifade etti. Kış şartları başlamadan kritik güzergahlardaki tüm yollarda, niteliklerine uygun çalışmalar yapılacağını belirten Başkan Yılmazer, yeni açılan ve gerek soğuk asfalt ve gerekse sıcak asfalt çalışmalarının vatandaşın şikayetine mahal verilmeden tamamlanacağını sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2015, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER