Daha Güzel Geyve İçin Alifuatpaşa'da Çalışmalar Sürüyor

Geyve Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin havalarında iyi gitmesiyle Alifuatpaşa Mahallesindeki hummalı çalışmaları devam ediyor.

Daha Güzel Geyve İçin Alifuatpaşa'da Çalışmalar Sürüyor
banner3

Daha güzel bir Geyve için gece gündüz çalışan Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin birçok noktası ile birlikte Alifuatpaşa Mahallesinde çalışmaları hızlandırdı. Alt yapı çalışması tamamlanan Alifuatpaşa Mahallesinin ara sokaklarında parke, bordür ve tretuvar kaplama çalışması yapan ekipler Alifuatpaşa’nın tüm sokaklarını daha modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmalara son hızıyla devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirli program doğrultusunda ilçe genelinde yürütülen yol açma, yol genişletme, alt yapı, bordür ve parke döşeme çalışmalarını Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da yakından takip ediyor.

Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mahallesi Efe Sokak, Şirin Sokak ve Özkan sokak’ta devam eden çalışmalarda ekipler Alt yapı çalışması nedeniyle bozulan ana arter ve ara arter güzergâhlarda kilitli parke taşı tamiratı ile parkeleri yenileyerek tamir ve bakımlarını yapıyor.

Alifuatpaşa Mahallesinde yapılan parke çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Murat Kaya, “Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, ilçemizin farklı mahallelerinde  bordür, parke döşeme ve diğer çalışmalarını yoğun tempo ile sürdürmektedir. Alifuatpaşa Mahallemizi güzelleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Mayıs Ayındaki asfalt programımıza kadar bu çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER