banner28

Cumhuriyet Meydanı Güzelleşiyor

Geyve ilçe merkezindeki Cumhuriyet Meydanında hummalı çalışma göze çarpıyor.

Cumhuriyet Meydanı Güzelleşiyor
banner3

Geyve ilçe merkezinde tamamlanan alt yapı çalışmalarından sonra başlan antik taş döşeme çalışmalarınında sonuna gelindi. İlçe merkezindeki dükkanların önleri ile ara sokakların antik taşla kaplanmasının ardından tüm ekipler Cumhuriyet Meydanında çalışmaya başladı.

 

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan Cumhuriyet Meydanı çalışmalarında PTT önü, İş Bankası ve Geyve Belediyesi önündeki tüm görüntü kirliliğine yol açan eğri ağaçlar kesilerek temizlendi. Temizlenen meydanda ekiplerin antik taş ve karo taş döşeme çalışmaları devam ediyor.

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Cumhuriyet Meydanı ilçemizin vitrini. Burayı güzelleştirmek adına her türlü gayreti gösteriyoruz.Yapılan çalışmaların tam anlamıyla bitmesinden sonra Cumhuriyet Meydanımız modern bir görünüme kavuşacak.Önümüzdeki süreçte büyük Cumhuriyet Meydanı Projemiz var. O aşamaya kadar ilçe merkezinin daha şık ve göze hoş gözükmesi açısından bazı değişiklikler yapmaya karar verdik. Ekiplerimizin tam kadro çalıştığı Cumhuriyet Meydanındaki çalışmalar en kısa sürede bitirilecek, dedi.

 

Amaçlarının Geyve’yi daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmek olduğunu ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Hizmet Belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Tüm bu çalışmalar daha modern ve daha istikrarlı bir Geyve için” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2016, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER