Cumhuriyet Halk Partisinin Konuğu Çelik-İş Sendikası Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanının Misafir ziyaretleri devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisinin Konuğu Çelik-İş Sendikası Oldu
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır bugün Polis Haftasını Serdivan İlçe Örgütü İle beraber Serdivan İlçe Emniyet Müdürünü ziyaret ederek kutladı.

Başkan Erdoğan Isır’ın bugünkü ziyaretçileri Çelik-İş sendika Başkanı Rıfat Kurt ve yöneticileriydi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır’a kongrelerine katıldığı için teşekkür ziyaretine geldiklerini dile getiren Başkan Rıfat Kurt, Sivil Toplum kuruluşları ve Siyasi partilerin topluma olan sorumluluklarını bildiklerini beraber çalışmanın bölgenin geleceği için mutlaka olmazsa olmazın olduğunu her platformda dile getirdiklerini dile getirdi.

Düşünce ayrımı yapılmaksızın başarılı olmanın elele vermekten geçtiğini, Çelik-İş sendikasına görev düştüğünde Sakarya için çalışacaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Çelik İş Başkanı ve Yönetici arkadaşlarını konuk etmekten mutlu olduklarını Çelik-İş’in çalışmalarını önemsediklerini ifade etti.

Başkan Erdoğan Isır, Emeğin yüce bir değer olduğunu dile getirirken İlimizdeki tüm sendikaları önemsiyoruz dedi.

Yöneticilerimizle yoğun bir çalışma temposu içindeyiz fırsat buldukça İlimizdeki Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten Isır, toplumumuzun refahı için beraber çalışmanın öneminin farkındayız dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır, toplumumuzun farklı kesimlerinden arkadaşlarımızla çalışıyoruz Sakarya İlimizin daha Refah, daha Çağdaş, daha Yaşanır bir Şehir olması için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini söyledi.

Sakarya hakkında bilgi alışverişinde bulunan iki Başkan tekrar görüşmenin faydalı olacağını dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 10:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER