Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Kaynarca'daydı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, İlçe gezilerine Kaynarca İlçesi ile devam etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Kaynarca'daydı
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır İl yöneticileri ile birlikte Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan ve ilçe yöneticileri Kaynarca’nın Kalburcuk, Akbaşlı, Eğrioğlu köylerini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır ilçelerimizde yurttaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz.

Yerel yönetim seçimlerine kadar Sakarya İlimizde ki tüm köylerimizin ve Mahallelerimizin ziyaretlerini bitirmiş olacağız dedi.

Yurttaşlarımızla buluşmak konuşmak ve Yerel Yönetim seçimlerinde sorunlara çare üretmek istiyoruz.

Köylerimiz mahalle statüsüne geçti. Birçok köyümüz bundan mağdur oldu. Köylerimiz Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında tekrar köy statüsüne kavuşacaklardır dedi.

Isır, köylerimizde tüzel kişiliğe ait birçok arazi satıldı. Fakat buradan elde edilen gelirler Köylerimize yatırım olarak gelmedi.

Bu akşamda gördük muhtarlarımız yollarının sorunlarını Belediye Başkanına ilettiklerini yapılacak sözü aldıklarını fakat hâlihazırda bir çalışmanın olmadığını dile getirdiler.

Gittiğimiz her yerde çiftçimizin mağdur edildiğini ve sorunları ile ilgilenilmediğini görüyoruz.

Ülkemizde Hayvancılık ve Tarımın bitmesini istemiyoruz.

Yetkililerin köylerimizde ürün ve hayvan bazında çalışma yapmasını istiyoruz.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, son 20 yılda bir ilçemizin yüzölçümü kadar tarım arazisinin imara açıldığını söyledi.

Her 20 yılda bir İlçe kaybedersek yarınlarımıza çocuklarımıza ne bırakacağız dedi.

Başkan Erdoğan Isır, Köylerimizde yaşayan yurttaşlarımız gelişen olayların farkındalar. Bizlerde onların istekleri, görüşleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vereceğiz dedi.

Sakarya İlinde ki OSB çılgınlığına Kaynarca’nın dur denmesiyle başlandığını dile getirirken, umut ediyorum ki diğer İlçelerimizde de aynı yönde gelişmeler olur.

Kaynarca İlçe Başkanı Ersan Ceylan, İl Başkanımız yoğun çalışma temposunda Kaynarca İlçemize önem verdiğini her fırsatta dile getiriyor.

Bizlerde Yerel Yönetim seçimlerinde başarılı olacağımıza inanıyoruz dedi.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 09:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER