banner28

Çocukların Yüzlerinde Tebessüm Olmaya Devam Edeceğiz

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çeşitli okulları ziyaret etti. Kasımoğlu, “Geleceğimiz olan öğrenci kardeşlerimize hediyeler dağıtarak mutluluklarına ortak olduk. İnşallah Çözüm Masası olarak çocukların yüzlerinde tebessüm olmaya devam edeceğiz” dedi.

Çocukların Yüzlerinde Tebessüm Olmaya Devam Edeceğiz
banner3

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla okullara ziyaretler gerçekleştirildi. Ziyaretlerde miniklerin bayramı kutlanırken; öğrencilere hikâye ve boyama kitabı hediye edildi.

 

Hediyelerle 23 Nisan

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Çözüm Masası Koordinatörü Ömer Kasımoğlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla okulara gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle öğrencilerimizle buluştuk. Geleceğimiz olan öğrenci kardeşlerimize hediyeler dağıtarak mutluluklarına ortak olduk. Çocukların yüzlerindeki tebessüme vesile olmak çok güzel bir duygu. İnşallah Çözüm Masası olarak çocukların yüzlerinde tebessüm olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER