banner28

'Çocuklar Yarınlarımızın Ümididir'

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Gazi meclisimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Yarınlarımızın ümidi, güvencesi olan çocuklarımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

'Çocuklar Yarınlarımızın Ümididir'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama programına katıldı. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen törene Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun, Garnizon Komutanı Albay Sebahattin Kara, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Komutanı Cengiz Yiğit, il müdürleri, kamu kurumu temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Programda gösteriler sergilendi, şiirler okundu.

 

Kutlu olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programlarının ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Zeki Toçoğlu, “Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 98. yıl dönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle yâd ediyorum. Yarınlarımızın ümidi, güvencesi olan çocuklarımızın geleceği için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER