banner28

Çiftçi İstedi Başkan Yüce SASKİ'yi Seferber Etti

Çiftçilerden talebi geri çevirmeyen Başkan Yüce, SASKİ'ye Salmanlı, Örentepe ve Kayrancık sulama hattındaki sorunların giderilmesi talimatını verdi. Ekipler yoğun mesai harcayarak çiftçiye tekrar sulama imkanını sundu.

Çiftçi İstedi Başkan Yüce SASKİ'yi Seferber Etti
banner3

Adapazarı ilçesi Salmanlı, Örentepe ve Kayrancık Sulama hattında mülkleri olan çiftçiler, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'den sulama hattındaki sorunların giderilmesini talep etti. Özel mülklerin Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi(SASKİ) sorumluluğunda olmamasına rağmen çiftçinin talebine kayıtsız kalmayarak ekipleri bölgeye yönlendirdi.

Sakarya İçin Üretmeye Devam
Gece yarısına kadar hummalı bir çalışma yürüten SASKİ ekipleri, Başkan Yüce'nin talimatı doğrultusunda Salmanlı, Örentepe ve Kayrancık sulama hattının sorunlarını gidererek çiftçiye sulama imkanını tekrar kazandırdı. Yüce'nin taleplerine kayıtsız kalmamasından oldukça memnun olan çiftçiler, "Tarlalarımızın sulama hattında oluşan sorunlardan dolayı büyük sıkıntılar yaşıyorduk. SASKİ sorumluluğunda olmamasına rağmen sorunların giderilmesi için ilettiğimiz talebe olumlu geri dönüş yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'ye teşekkür ediyoruz. Sakarya için üretmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

    

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 08:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kantarcı
Kantarcı - 6 ay Önce

Ne seferberlik ama

Çiftçi M.
Çiftçi M. - 6 ay Önce

Başkanımızdan ve çalışan arkadaşlarımızdan Allah razı olsun bizlere büyük maliyetli yapılması zor bir işten kurtardı kendi imkanlarımızla aylarca yapamadığımız işi 1 günde yaptılar çiftçinin yanında olduğunu gerçek manada gösteren başkanımıza teşekkür ediyoruz

Semih yılmazer
Semih yılmazer - 6 ay Önce

Bravo işte beklenen hizmet adamı

SIRADAKİ HABER