CHP'nin Konuğu Eğitim-Sen Yöneticileriydi

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığının misafirleri vardı.

CHP'nin Konuğu Eğitim-Sen Yöneticileriydi
banner3

Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır bugün Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse ve yönetici arkadaşlarını konuk etti.

Eğitimsen Başkanı Ali Yavuz Köse Sakarya’nın eğitim gündemindeki konuları paylaştıklarını ve Eğitim_Sen’in Ülkemizdeki konumu ve OHAL nedeniyle mağdur olan Öğretmenlerimizin sorunlarını dile getirdik dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, Eğitim_Sen’in dinamik ve yol gösterici bir sendika olduğunu, düşünce ve görüşlerini her daim önemsediği söyledi.

Başkan Ali Yavuz Köse ve arkadaşlarının da yaşanan tüm konulara duyarsız kalmadıklarını toplumun menfaatine olan düşüncelerini de her platformda paylaşmaları nedeniyle tebrik ettiğini belirtti.

Başkan Erdoğan Isır, Sakarya’mızın Eğitim sorunları her fırsatta Grup Başkan Vekilimiz Sayın Engin Özkoç dile getiriyor bu sorunları Meclisimize taşıyor, fakat yıllardır dile getirmesine rağmen yeni Milli Eğitim Müdürümüzün son açıklamasının “ hasarlı okulumuz yoktur”  düşündürücü olduğunu söyledi.

Eğitim konusunun siyasi bir malzeme yapılamayacağını dile getiren Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, çocuklarımızın geleceği için hepimizin elele vermesi gerektiğini söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER