Chp İlçe Başkanları Ve İl İcra Kurulu Yöneticilerine Eğitti

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı alanlarda çalışmanın yanı sıra parti yöneticilerinin eğitimine de çok önem veriyor.

Chp İlçe Başkanları Ve İl İcra Kurulu Yöneticilerine Eğitti
banner3

Hafta sonu Cumhuriyet Halk Partisi Parti Okulu Eğitimcileri tarafından tüm İlçe Başkanlarına İktidar yürüyüşünde eğitim verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır’ında katıldığı programa tüm İlçe Başkanları ve İl İcra Kurulu yöneticileri katıldı.

Parti Meclisi Üyesi Gülüzar Emecan, İstanbul bölge eğitim Koordinatörü Derya Şentürk, Parti Okulu Eğiticisi Çağlar Akay tarafından Yöneticilere Farklı Konular hakkında altı saatlik bir eğitim verildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, yaptığımız çalışmaların yanında, eğitime de yönetim olarak çok önem veriyoruz.

Bugün misafirimiz olan Parti Meclisi Üyemiz Gülizar Emecan ve koordinatörlerimiz Derya Şentürk, Çağlar Akay’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Eğitmenlerimizin bizlere verdiği katkılar hepimizin için çok önemli.  İlçe Başkanlarımızın hepsinin memnun ayrılması eğitimlerden memnun kalmaları devamını talep ettiklerini dile getirdi.

Sakarya’mıza gelen Parti Okulumuzun Eğiticilerin konularında uzman kişiler olması, bilgilendirmeleri ve farklı konularda yapılan görüş alışverişin yararlarını çalışmalarımızda kullanacağız dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Erdoğan Isır, konuk ettiğimiz eğitimcilerimizi tekrar bekliyoruz dedi.

Bu kadar verimli bir toplantıyı tüm ilçe yöneticilerimize de vermek istiyoruz.

PM Üyemize ve Parti Okulu Eğitmenlerimize çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2018, 13:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER