Çevre Düzenlemesine Devam Ediliyor

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğüne bağlı ekiplerce ilçe genelinde sürdürülen teknik çalışmalar kapsamında tören alanı ve çevresinde peyzaj ve düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Çevre Düzenlemesine Devam Ediliyor
banner3

Akyazı’nın her geçen gün güzelleşmesi ve değişmesi adına sürdürülen teknik çalışmalar kapsamına alınan Akyazı tören alanında başlatılan peyzaj düzenleme, ot biçme çiçeklendirme çalışmaları kısa sürede tamamlanarak tören alanı ve çehresi güzel bir görünüme kavuşturuldu.

Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğünden alınan bilgiye göre planlı ve programlı bir şekilde  Akyazı genelinde tüm mahallelerde teknik çalışmalara aralıksız olarak devam edileceği öğrenildi
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan “Akyazı Belediyesi Fen işleri müdürlüğümüz ve Park ve Bahçeler müdürlüğümüz tarafından Teknik çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde hava şartlarının da elverdiği ölçüde aralıksız olarak sürmekte. İnşallah 5 yıl sonra Akyazı’mız baştan sonra değişmiş ve güzelleşmiş olacak hedefimiz bambaşka bir güzellikte Akyazı inşaa etmek ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER