banner28

Çakır'dan Başkan Öztürk'e Ziyaret

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.

Çakır'dan Başkan Öztürk'e Ziyaret
banner3

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, TOBB(Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi ve 22. Dönem Milletvekili Fahri Çakır, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

 

Kentsel Dönüşüm Sakarya İçin Fırsat

Çakır’ın ziyaretinde Erenler Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarının yanı sıra 1 Kasım genel seçimleri de konuşuldu. Seçimlerden sonra iş dünyasının hareketlendiğini belirten Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, “7 Haziran seçimleri sonrasında iş adamları yatırım yapma konusunda çekimser kaldı. Ülkenin üzerinde kara bir bulut dolaşıyordu. 1 Kasım seçimleri ile birlikte ülkede yeniden hükümetin kurulmasıyla iş dünyası yeniden hareketlendi. Erenler ilçesindeki çalışmaları da yakından takip etmeye çalışıyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm Sakarya için bulunmaz bir fırsat. Erenler Belediyesini bu yükün altına girmeyi göze aldığı için tebrik ederim.” şeklinde konuştu.

 

Vatandaşımıza Minnettarız

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Öztürk ise, “Öncelikle belediyemiz hakkındaki güzel temennileri ve ziyaretleri için Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının Değerli Başkanı Fahri Çakır’a teşekkür ediyorum. Kentsel dönüşüm belediyemizin en önemli projesidir. 1. etap çalışmaları bitme aşamasına geldi. İnşallah başladığı gibi hızlı ve sağlıklı şekilde tamamlanacaktır. Bir diğer konu olarak; 1 Kasım seçimleri ülkemizin yeniden istikrara ve iktidara kavuştuğu bir seçim olarak tarihe geçmiştir. İş dünyasının ve devletimizin yatırımları kaldığı yerden devam ediyor. Bu güzel tabloyu oluşturan vatandaşımıza minnettarız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2015, 14:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER