Bu Akşam Dualar 13 Şehidimiz İçin 

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; bu akşam mehter ekibinin yer alacağı Ramazan programının iptal edildiği belirtildi.

Bu Akşam Dualar 13 Şehidimiz İçin 
banner3

Şırnak’taki helikopter kazasında şehit düşen 13 kahraman için bu akşam Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi yanındaki meydanda saat 21.30’da program düzenlenecek. Programda aziz şehitlerimiz için Yeni Cami eski imam hatibi Mehmet Ocak tarafından Kuran-ı Kerim tilaveti gerçekleştirilecek ve dua edilecek.

 

Milletimizin Başı Sağolsun

 

13 askerimizin şehit olduğu helikopter kazası nedeniyle millet olarak derin teessür yaşadıklarını belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Bu elim kazada kaybettiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve aziz milletimize bir kez daha sabır diliyorum. Mekanları cennet olsun, milletimizin başı sağolsun. Teamüllerimizde şehitlerimizi ve ahirete intikal eden yakınlarımızı hayır ile yad etmek, onları Kuran-ı Kerim ile anmak vardır. İftar sonrası saat 21.30’da Fikir ve Sanat Akademimiz yanındaki meydanda şehitlerimizi anmak için bir arada olacağız.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER