banner28

Boksta Türkiye Üçüncüsü Arifiye'den…

Arifiye Spor Boks Takımı sporcusu Muhammet Ali Budak Türkiye üçüncüsü oldu.

Boksta Türkiye Üçüncüsü Arifiye'den…
banner3

Türkiye Boks Federasyonu tarafından 22-28 Ağustos 2015 tarihleri arasında Muğla’da düzenlenen Üst Minikler Türkiye Ferdi Boks  Şampiyonasında,  Cem Yayla yönetimindeki Arifiye Spor Boks Takımı sporcularından Muhammet Ali Budak +76 Kg. Kategorisinde; İstanbul, Iğdır, Mersin  illerinden olan rakiplerini  nakavt edip, Türkiye üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldu. 
    Muhammet Ali Budak, Antrenörü Cem Yayla eşliğinde, 3 Eylül 2015 Perşembe günü Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret etti.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İsmail Karakullukçu; ”Boks Takımı Antrenörümüz Cem Yayla yönetiminde kurduğumuz Boks takımı, yeni kurulmasına karşın bir çok başarıya  imza atarak ulusal ve uluslar arası müsabakalarda Arifiye’mizi başarı ile temsil ediyor. Arifiye’li gençlerimiz kendilerine imkan verildiğinde neler yapabileceklerini herkese gösteriyor. Arifiye Belediyesi olarak son yıllarda gençlerimize ve çocuklarmıza yönelik yaptığımız yatırımlar meyvelerini vermeye devam ediyor. Bu vesile ile Türkiye Boks Federasyonu tarafından düzenlenen Üst Minikler Ferdi Boks Şampiyonasında üçüncü olan Muhammet Ali Budak kardeşimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sporcularımızın yetişmesinde emeği geçen herkese, Cem Yayla hocamızın şahsında teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2015, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER